">

Tribal

m_37 ořez

  • Co Vás čeká…

– vstup 10 až 20 min.

– 2 až 4 tance – kabaret, s dýkami, sukní, cikánský

– 4 tanečnice (možnost 2 až 4 tanečnice)

– zapojení diváků do tance

 

  • co Vás nemine…

Tribal tanec v sobě skrývá jistá tajemství a proto jsou i naše kostýmy laděné především do černé barvy, ovšem zdobené stříbrnými šperky a ozdobami a doladěné různobarevnými doplňky. Ovšem i tento vstup jsme pojaly s nadhledem a hravostí a proto jsme volily odvětví tribal fusion. V kabaretním duchu uvidíte choreografii, která Vás zavede do prostředí tanečnic, které se chtějí za každou cenu  zviditelnit a tak se v tanci předhánějí v předvádění  – každá chce  být ta „hvězda“. No a pak  dojde i na nože….tedy  na dýky. Tanec s dýkami je mystický a dech beroucí. V dalším tanci pak ukážeme,  jak lze úžasně vizuálně využít kolových sukní a poslední tanec je v cikánském rytmu založený na tribal ATS i když  přiznáváme, že jde o choreografii.

  • Tanec Tribal, je moderní verze orientálního tance, která má 2 základní skupiny – ATS (skupinový tanec – který je pouhou improvizací a je založen na daných prvcích a signálech a dále Tribal Fusion – který ve svých choreografiích využíváme my.
  • Tribal Fusion vychází z ATS, má širší záběr a volnější strukturu, využívá  choreografií, typické jsou pro něj výrazné izolace, hadí pohyby a vrstvení pohybů. Uplatňují se v něm Egyptské, Indické, Perské, Tuniské a další tance Severní Afriky a orientu. Můžeme zde vidět choreografie skupinové i sólové, sólové improvizace, hudba může být i zcela moderní. Tribal styl se tu mísí s prvky jiných stylů, například salsy, hip-hopu, street dance apod.
Kontakt

Jaroslava Holová

Tel.: +420 603 715 658
E-mail: ambrosia.tanec@gmail.com