">

O nás

Naše skupina vznikla v květnu r. 2003 odštěpením taneční části SHŠ Armatus. Tam jsme působily od r. 1998 a sbíraly zkušenosti a nyní máme za sebou mnoho let samostatného vystupování na různorodých akcích. 

Snažíme se našim divákům nejen přiblížit tanec a  život v dobách dávné historie, ale hlavně je pobavit, proto v našich vystoupeních máme zapojeny i divadelně pojaté scénky.

  • Dvorské i vesnické tance, z období  gotiky, renesance, baroka a vrcholného baroka, jsou pojaté nejen tanečně, ale i divadelně, zábavně, poučně a nechybí patřičné rekvizity, jako vějíře, masky, číše, tamburíny  a jiné.
  • Veselé, dynamické, pestré, ale i mystické a tajemné…jsou tance markytánek, tribalu, tance bollywoodské i taneční ohňová show. I zde má každý vstup svůj děj i tyto tance jsou pojaté scénicky. Tanec se šavlemi, tamburínami, tance plné energie a vášně.
  • Dále nabízíme: Módní přehlídku, výklad karet a lazebnu. Též nás můžete vidět v komponovaných programech  jako markytánky, pirátky, čertice nebo čarodějky.

…ostatní o nás v „Medailoncích“

 

 

 

Kontakt

Jaroslava Holová

Tel.: +420 603 715 658
E-mail: ambrosia.tanec@gmail.com